False

O ofercie

Sprzedam wspaniałą nieruchomość na działce  o powierzchni 1643 m2 zabudowaną domem mieszkalnym wolnostojącym, z poddaszem użytkowym i dużym tarasem oraz garażem na dwa samochody.
Dom solidnie wybudowany, przestronny o funkcjonalnym rozkładzie, wykończony w bardzo dobrym standardzie, na pięknie zagospodarowanej działce, zadbany, umeblowany.

 LOKALIZACJA
✅ - Dom zlokalizowany w miejscowości Ligota,
✅ - zaledwie 3 km od Kobylej Góry,
✅ - 13 km od centrum Ostrzeszowa,
✅- 43 km od centrum Ostrowa Wielkopolskiego.
✅-  Do Wrocławia również dobry i szybki dojazd, ok. 80 km trasą szybkiego ruchu S8, w zaledwie 50 minut do rynku.


Nieruchomość znajduje się w idealnym położeniu dla osób pragnących ucieczki z miasta do miejsca pełnego spokoju, połączenia z naturą oraz pięknych widoków na co dzień. Najbliższe otoczenie działki jest wyjątkowo ciche.


OPIS DZIAŁKI:

✅ - Teren nieruchomości jest zagospodarowany podjazdem oraz ścieżkami,
✅ - ogrodzony z przodu płotem z cegły klinkierowej wraz z poziomymi listwami metalowymi, natomiast wokoło płotem panelowym metalowym.
✅- Podejścia i podjazdy wykonane są z kostki brukowej.
✅ -  Teren posesji tworzy zaplanowaną całość i został wykonany w sposób zorganizowany, bardzo ładnie skomponowany z okazałym trawnikiem, różnorodną roślinnością nisko i wysokopienną, krzewami, drzewami liściastymi i iglakami oraz z funkcjonalnym, zadaszonym tarasem.
✅ - Na terenie posesji oprócz domu mieszkalnego znajduje się domek ogrodowy OAKLAND Ketel oraz fontanna wykonana z naturalnego kamienia.

PARAMETRY DOMU:
Pow. zabudowy domu - 155,75 m2 plus taras 45 m2
Powierzchnia całkowita 348,25 m2
Powierzchnia użytkowa 165 m2
Kubatura 870,70 m2

OPIS BUDYNKU MIESZKALNEGO

Rozkład:
✅ - Parter  121 m2.
Na parterze znajdują się:
Wiatrołap, hol, kotłownia/pralnia, kuchnia ze spiżarnią, WC, salon z jadalnią, garaż, taras

Otwarta kuchnia z nowym AGD ze spiżarnią
Salon/jadalnia o pow. 37 m2, z kominkiem z marmuru oraz z wyjściem na zadaszony duży przytulny taras wyłożony kostką brukową

✅ Piętro powierzchnia netto: 119 m2
Hol
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3-garderoba w pełni umeblowana
Łazienka z prysznicem, wc, umywalką i bidetem
Pokój 4-główna sypialna z toaletką oraz kuferkiem na biżuterię oraz z szafą zabudowaną/schowek, oraz z oddzielną łazienką ze ścianą z luksferów: wanna, prysznic, umywalka, wc.

Nad piętrem domu znajduje się jeszcze strych.

✅ GARAŻ pow. garażu 41 m2, 
połączony z bryłą budynku mieszkalnego; garaż na 2 samochody, regały na narzędzia, zamrażalka, witryna chłodnicza, szafa materiałowa na odzież/obuwie.

✅  MEDIA
oraz inne instalacje/udogodnienia:
Woda z sieci, prąd-panele fotowoltaiczne, rekuperacja z gruntownym wymiennikiem ciepła PRO-VENT, kanalizacja, gaz z sieci, ogrzewanie podłogowe, podlewanie ogrodowe sterowane systemem RainBird, światłowód INEA, brama wjazdowa oraz garażowa na pilota, rolety zewnętrzne w całym domu na pilota, furtka wideo domofon, instalacja alarmowa, filtr mechaniczny na wodę, zmiękczacz wody, filtr na wodę pitną w kuchni/odwrócona osmoza + jonizacja wody, odkurzacz centralny.

Dach: dachówka ceramiczna, rynny metalowe, instalacja odgromowa, obróbki miedziane.

 ✅ OKOLICA
GMINA KOBYLA GÓRA znajduje się w obszarze chronionego krajobrazu Wzgórz Ostrzeszowskich i Kotliny Odolanowskiej - to tutaj znajduje się najwyższe wzniesienie Wzgórz Ostrzeszowskich, a zarazem całej Wielkopolski - Kobyla Góra, której wysokość wynosi 284 m n.p.m. Wartości przyrodniczo - krajobrazowe tego regionu reprezentowane są przez rzeźbę terenu, którą kształtują spiętrzone wzniesienia morenowe oraz liczne lasy - z przewagą pięknych sosnowych borów. Przez Kobylą Górę przepływa strumień Meresznica, zasilający swoimi wodami ZALEW BŁEWĄZKA w Kobylej Górze, o powierzchni 18 hektarów, długości około 900 metrów, max. szerokość 520 metrów, największej głębokość 7 metrów. Zalew został wybudowany w latach 1972-1983 poprzez utworzenie zapory na Maresznicy. Ten PIĘKNY AKWEN o piaszczystym dnie otoczony plażami i borem sosnowym jest główną atrakcją turystyczną regionu - stanowi popularne miejsce wypoczynku dla mieszkańców okolicznych powiatów. Przy zalewie funkcjonuje: plaża, gastronomia, wypożyczalnie łodzi, obiekty sportowe i hotelowe. Swoją siedzibę mają tutaj: Ostrzeszowski Klub Jachtowy "Orion" oraz szkoła windsurfingu. Zalew jest systematycznie zarybiany i jest areną zawodów wędkarskich.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Zadzwoń i umów bezpłatną prezentację.
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

 PLN

Powierzchnia: 

348.00

Rok budowy: 

2019

Rynek: 

wtórny

Cena: 

1550000.0

PLN

Cena za metr: 

4454.02

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Dom (Wolnostojący)

No items found.
No items found.
51.36490
17.84603

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.