False

O ofercie

Opis

Świetna inwestycja wewnątrz miasta - dom z potencjałem z PnB na rozbudowę, położony niemal w sercu Wrocławia w prestiżowej dzielnicy Grabiszyn  w niedalekiej odległości od centrum dający możliwość podzielenia na 2 mieszkania - idealny dla 2 rodzin .

Dom znajduje się działce o wielkości około 1150 m2, Lokalizacja domu w zacisznej uliczce w otoczeniu pięknej zieleni i 100 m od głównej drogi, nadaje temu miejscu niepowtarzalny charakter. Dom jest bardzo słoneczny i posiada okna skierowane na 3 różne kierunki.

Miejsce idealne do wybudowania całkowicie nowej budowli.
Wg miejscowego planu możliwa zabudowa mieszkaniowo, usługowa
Spore podpiwniczenie (220m2) daje możliwość zbudowania podziemnego parkingu
Właściciel posiada prawomocne Pozwolenie na przebudowę/rozbudowę.

Wewnątrz zabudowania jest ogród z tarasem. Ogród jest całkowicie odgrodzony od sąsiadów zielenią o wysokości ponad 2m, co daje poczucie prywatności.

LOKALIZACJA:
Dom znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Idealne położenie, 100m do przystanków autobusowych oraz sklepu spożywczego. 5 minut drogi autobusem lub samochodem do centrum handlowego Borek ,.Również w pobliżu ok 8 minut pieszo 2 minuty samochodem dwie stacje paliw. Okolica bardzo cicha, w bezpośredniej okolicy Park Grabiszyński miejsce spacerów i wypoczynku

Zadzwoń i umów bezpłatną prezentację.
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

 PLN

Powierzchnia: 

500.00

Rok budowy: 

1917

Rynek: 

wtórny

Cena: 

4000000.0

PLN

Cena za metr: 

8000.00

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Dom (Wolnostojący)

No items found.
No items found.
51.08933
16.99232

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.