O ofercie

Oferuję do  sprzedaży dom z budynkami gospodarczymi. Działka ma 0, 19 ha, a dom 169 m2 powierzchni mieszkalnej ( plus piwnica i poddasze). Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja - ciche i zielona okolica w pełni zagospodarowane ( szkoła, przedszkola, sklepy, komunikacja autobusowa ), .
 Pełne media - prąd, woda, kanalizacja.
Dom był odnawiany - wymieniono część instalacji, okna, jednak ogólnie wymagag remontu.
To doskonała oferta dla rodzin i osób, które poszukują domu wolnostojącego do własnej aranżacji - można pozostawić dwa osobne mieszkania lub przystosować dom dla jednej rodziny. Dom jest w częściowo podpiwniczony. Posiada również spore poddasze z dwoma oknami+ okna połaciowe - można je zaadaptować na potrzeby mieszkaniowe


Zadzwoń i umów bezpłatną prezentację.
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

 PLN

Powierzchnia: 

169.10

Rok budowy: 

1998

Rynek: 

wtórny

Cena: 

400000.0

PLN

Cena za metr: 

2365.46

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Dom (Wolnostojący)

No items found.
No items found.
51.25182
19.68209

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.