True

O ofercie

Do sprzedaży piękne, rozkładowe mieszkanie w bocznej ulicy Nowego Miasta.

Ta część Wałbrzycha z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania. Bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz pełna infrastruktura sprawiają, że to właśnie tą dzielnicę coraz chętniej wybierają wałbrzyszanie szukający swojego wymarzonego mieszkania.

Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 73 m2 położone jest przy ulicy I. Paderewskiego. W pełni rozkładowe. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej, widnej kuchni oraz łazienki z WC. W salonie zlokalizowane są drzwi balkonowe, a sam balkon wychodzi na podwórze. Do mieszkania przynależą dwie piwnice o łącznej powierzchni 10 m2 ujęte w księdze wieczystej. Do wspólnego użytku mieszkańców budynku pozostaje również pomieszczenie strychowe. Wspólnota zamierza w niedługim czasie przeprowadzić remont klatki schodowej. Drzwi do kamienicy zostały w ostatnim czasie wymienione na metalowe. Dodatkowo w budynku zainstalowany został domofon.

W mieszkaniu została częściowo wymieniona instalacja elektryczna. Instalacja miedziana jest obecnie w kuchni, łazience oraz w przedpokoju. Ogrzewanie CO piecem na paliwo stałe. Jest możliwość zainstalowania pieca CO na paliwo gazowe. W salonie znajduje się wyremontowany, czynny piec kaflowy.

Mieszkanie położone jest blisko centralnego punktu dzielnicy, a jednocześnie na uboczu z dala od główniej ulicy. W pobliżu znajdują się między innymi:

Przystanek autobusowy - 250 m
Sklep spożywczy - 50 m
Zakład fryzjerski - 100 m
Piekarnia - 270 m
Poczta - 300 m
Liceum ogólnokształcące - 160 m
Szpital - 180 m
Apteka - 300 m
Biblioteka - 260 m
Park - 500 m

Mieszkanie wymaga remontu w ograniczonym zakresie. Cena podlega negocjacji.

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

238

 PLN

Powierzchnia: 

73.00

Rok budowy: 

1930

Rynek: 

wtórny

Cena: 

165000.0

PLN

Cena za metr: 

2260.27

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Mieszkanie

No items found.
No items found.
50.77286
16.30186

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.