O ofercie

Rezydencja pod inwestycję z dużą działką.

Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji na Brochowie z dużą działką, z przeznaczeniem na zabudowę wielorodzinną i usługową. Działka narożna. Nieruchomość składa się z pięciu niezależnych mieszkań oraz lokal usługowy, który pełnił funkcję restauracji o powierzchni 160 m na dwóch poziomach.
Dużym plusem działki jest możliwość przeznaczenia jej na zabudowę wielorodzinną wraz z lokalami usługowymi, istnieje możliwość zabudowy na całości działki. Świetna lokalizacja
Nieruchomość wraz z istniejącym budynkiem znajduje się w bliskiej odległości od nowo powstającego Aquaparku na Brochowie.

W pobliżu plac zabaw, park, Biedronka ,poczta, przystanki autobusowe.

Zadzwoń i umów bezpłatną prezentację.
Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmioty współpracujące.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa RCS Nieruchomości Sp. z o.o. i/lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

 PLN

Powierzchnia: 

350.00

Rok budowy: 

1940

Rynek: 

wtórny

Cena: 

2900000.0

PLN

Cena za metr: 

8285.71

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Dom (Wolnostojący)

No items found.
No items found.
51.06208
17.08073

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.