True

O ofercie

Co: Kawalerka i mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie 
Metraż w sumie: 70,08 m2
Gdzie: skrzyżowanie Powstańców Śląskich i al. gen. J. Hallera
Cena: 799 000 zł mieszkania w pełni wyposażone ( kuchnia w zabudowie, pełne umeblowanie, sprzęt AGD )
Cena z m2: 11 401,26 zł
ROI przy obecnym wynajmie: 8% 


Oferuję dwa mieszkania po generalnym remoncie w prestiżowej części miasta, przy skrzyżowaniu al. Gen J. Hallera oraz ul. Powstańców Śląskich. 
Mieszkania stanowią jedną nieruchomość ( posiadają jedną księgę wieczystą ), ale są w pełni niezależne i stanowią odrębne jednostki mieszkalne. 

Dzięki znakomitej lokalizacji ( duży węzeł komunikacyjny ) w każdą część Wrocławia dojedziemy szybko i bez problemu, zarówno komunikacją miejską jak i własnym samochodem. 

Posiadacze samochodów często borykają się z problemem parkowania we Wrocławiu, szczególnie w centralnych częściach miasta. Prezentowana nieruchomość posiada dostęp do zamykanego szlabanem parkingu znajdującego się za budynkiem. Dzięki temu możemy zawsze pozostawić swój samochód w pobliżu domu. 

Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkania są bardzo ciche. Okna wychodzą na ulice Krakusa oraz wewnętrzny dziedziniec. Na dziedzińcu znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz zamykany i zadaszony parking dla rowerów. 

Mieszkania zostały zaprojektowane zarówno pod wynajem jak i dla rodziny. Kawalerka może z powodzeniem pełnić role sypialni z prywatną łazienką.   Mieszkanie dwupokojowe posiada niezależną łazienkę. Dzięki takiemu układowi wnętrza mieszkanie jest obecnie korzystnie wynajmowane. Takie zastosowanie powoli nam bezpiecznie ulokować pieniądze, szczególnie w czasie szalejącej inflacji. 

W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie instalacje ( gazowa, wodociągowa, elektryczna, grzewcza). Zainstalowano wysokowydajny, kondensacyjny piec gazowy Termet, dzięki czemu nie musisz się martwić o rachunki.

Mieszkanie jest aktualnie wynajmowane. Umowy najmu do 30.09.2022

W razie pytań pozostaję do dyspozycji 

Zapraszam na bezpłatną prezentację.

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

280

 PLN

Powierzchnia: 

70.08

Rok budowy: 

1945

Rynek: 

wtórny

Cena: 

799000.0

PLN

Cena za metr: 

11401.26

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Mieszkanie

No items found.
No items found.
51.10306
17.03078

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.