True

O ofercie

Do sprzedania nowoczesny, komfortowy apartament zaprojektowany przez projektanta wnętrz. Znajduje się w prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn na wrocławskich Krzykach, przy ul. Łubinowej.

W skład lokalu wchodzi: salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na mniejszy balkon, sypialnia z przejściem do garderoby, dużej łazienki oraz wyjściem na duży balkon, sypialnia z wyjściem na duży balkon, mniejsza łazienka.

Apartament wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt AGD (lodówka side by side z dystrybutorem wody i kostkarką, zmywarka, płyta indukcyjna, okap, piekarnik). W każdym z pomieszczeń zastosowano oświetlenie LED marki Philips. W kuchni zamontowano granitowy blat Star Galaxy. Dodatkowym atutem jest klimatyzator LG 2,5kW wystarczający na schłodzenie całego mieszkania. W dużej łazience zamontowana została dwuosobowa, podświetlana wanna z hydromasażem powietrzno-wodnym.

Widoczne na zdjęciach meble, akwarium z osprzętem i zawartością oraz profesjonalne okablowanie do głośników tylnych kina domowego a także skrzynie drewniane z zielenią mieszczące się na balkonach mogą pozostać w mieszkaniu na życzenie nabywcy.
Mieszkanie jest narożne. Wystawa okien wsch-pd, zach-pd.

W budynku znajdują się: kotłownia gazowa, monitoring, instalacja światłowodowa (Netia) oraz TV kablowa (Vectra).

W bliskiej odległości:
Żabka 50m
Lidl , Biedronka 150m
przystanek autobusowy 150m
bary i restauracje 200m
siłownia 100m
przychodnia 50m
autostrada 10 min

Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym 30.000 PLN oraz oddzielnie zamykanego z pilota garażu podziemnego 40.000PLN

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

600

 PLN

Powierzchnia: 

89.00

Rok budowy: 

Rynek: 

wtórny

Cena: 

950000.0

PLN

Cena za metr: 

10674.16

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Mieszkanie

No items found.
No items found.
51.06077
17.02023

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.