True

O ofercie

Co: duży pokój o powierzchni 13,4 m2 w mieszkaniu dwupokojowym
Gdzie: Aleja Hallera skrzyżowanie z Powstańców Śląskich
Koszt: 1200 zł czynsz miesięczny + opłaty wg zużycia
Standard: mieszkanie po remoncie generalnym

Oferuję do wynajęcia komfortowy pokój o powierzchni aż 13,4 m2 w świeżo wyremontowanym, dwupokojowym mieszkaniu przy Alei Generała Józefa Hallera. Mieszkanie kompletnie wyposażone. Kuchnia w zabudowie zawierająca płytę ceramiczną, piekarnik, lodówkę w zabudowie, zmywarkę oraz stół barowy wraz z honkerami . W pokoju szafa z lustrem, biurko, rozkładana kanapa oraz stolik kawowy.   Po budynkiem wewnętrzne podwórko, gdzie bez problemu znajdziemy miejsce do zaparkowania samochodu oraz parking rowerowy.

Do użytku najemców również zamykana piwnica.
 
Doskonała lokalizacja w pobliżu skrzyżowania Hallera z ulicą Powstańców Śląskich ( duży węzeł komunikacyjny ) sprawi, że do każdego zakątka miasta dotrzemy szybko i bez problemu zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Problemu nie stwarza również wyjazd z miasta na autostradę
( nawet w godzinach szczytu ). W pobliżu dużo terenów zielonych. Okna mieszkania wychodzą na ulicę Krakusa co sprawia, że mieszkanie jest ciche pomimo lokalizacji przy jednym z większych węzłów komunikacyjnych miasta.
 
W mieszkaniu właśnie zakończył się generalny remont. Zostały wymienione wszystkie instalacje. Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym. W cenie również internet światłowodowy

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym.

W niewielkiej odległości od mieszkania znajduje się  Uniwersytet Ekonomiczny ( 20 min pieszo ) wraz z kampusem oraz Sky Tower ( 15 min pieszo  ).

Najemca nie płaci prowizji. Zapraszam na bezpłatną prezentację

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

 PLN

Powierzchnia: 

13.40

Rok budowy: 

Rynek: 

wtórny

Cena: 

1200.0

PLN

Cena za metr: 

89.55

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Mieszkanie

No items found.
No items found.
51.08708
17.01051

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.