True

O ofercie

Pensjonat w Górach Sowich

Miejscowość: Sokolec

Cena: 2 799 000,00 zł brutto

Oferuję na sprzedaż fantastycznie położony pensjonat w miejscowości Sokolec w zasięgu najwyższego szczytu w Sudetach Środkowych - Wielkiej Sowy.
Obiekt o powierzchni całkowitej 800 m², który składa się z części gastronomicznej oraz części noclegowej, a także strefy rekreacyjno-sportowej.

Baza noclegowa składa się z trzynastu pokojów przeznaczonych dla 42 osób. Dwanaście pokoi jest wyposażonych w prywatną łazienkę (z prysznicem oraz toaletą).

Poza budynkiem na działce o powierzchni 2900 m² znajdują się: wiata grillową, strefa zieleni, a także boisko, które jest przystosowane do gier zespołowych (siatkówka, koszykówka itp.).

Na terenie obiektu znajduje się również sala wraz z barem, umożliwiające wspólne spędzanie czasu oraz relaks.


Duża część działki pokryta jest zielenią. Teren ten można przeznaczyć pod dalsze inwestycje lub rozbudowę istniejącego obiektu.

Miejscowość, w której zlokalizowany jest pensjonat znajduje się w bardzo ciekawym otoczeniu. Licznie napływający turyści, odwiedzają okoliczne atrakcje przez dłuższą część roku. W okresie zimowym obiekt jest doskonałą bazą wypadową dla fanów jazdy na nartach oraz innych sportów zimowych. Natomiast, przez resztę roku okolica oferuje możliwość zwiedzania pięknych miejsc widokowych, jazdy na rowerze po specjalnie do tego przygotowanych trasach, a także eksplorowania zabytków, czy historycznych miejsc.

Pensjonat aktualnie jest wynajmowany, ze względu na podpisane umowy, co do wynajmów będzie on dostępny po sezonie, aczkolwiek istnieje możliwość zakończenia transakcji z zastrzeżeniem terminu przekazania kluczy.

Nie przegap okazji ! Zapraszam na prezentację. 

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

 PLN

Powierzchnia: 

800.00

Rok budowy: 

Rynek: 

wtórny

Cena: 

2399000.0

PLN

Cena za metr: 

2998.75

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Dom (Wolnostojący)

No items found.
No items found.
50.65699
16.47481

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.