True

O ofercie

Opis
Polecam na sprzedaż wykończoną kawalerkę gotowa do zamieszkania lub dalszego wynajmu.
Mieszkanie znajduje się na parterze w apartamentowcu przy ul. Brzoskwiniowej .
Wielkość mieszkania to około 26 m2. W cenie mieszkania m.in. mini ogródek ok 6 m2

Świetna lokalizacja pod wynajem, idealna lokalizacja w centrum Wrocławia. Doskonałe miejsce zarówno dla klienta biznesowego, turysty jak i studenta.
Rozbudowana komunikacja miejska, bliskość Aquaparku, dworca PKP, PKS oraz wrocławskiej Starówki.

W najbliższej okolicy znajdują się ośrodki akademickie: Uniwersytet Medyczny i Uniwersytecki Szpital Kliniczny na ul. Borowskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne.

Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce - Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych.
Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy.

Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe - znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Zapraszam na prezentację

Dodatkowe informacje

Czynsz: 

 PLN

Powierzchnia: 

26.00

Rok budowy: 

2021

Rynek: 

wtórny

Cena: 

299000.0

PLN

Cena za metr: 

11500.00

PLN

Rodzaj nieruchomości: 

Mieszkanie

No items found.
No items found.
51.08090
17.03788

Ofertę obsługuje

Zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.