Wrocław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
490 500 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
2

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji, skrzyżowanie al. Hallera i Powstańców Śląskich. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, dwustronne. W tej chwili ogrzewane piecem gazowym dwufunkcyjnym. Okna nie wychodzą bezpośrednio na al. Hallera tylko podwórko i jedną z bocznych uliczek, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche.

Skrzyżowanie al. Hallera i ul. Powstańców Śląskich jest dużym węzłem komunikacyjnym, dzięki czemu szybko dotrzemy stąd w każdy zakątek miasta. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest parking dla mieszkańców, zamykany szlabanem, który znajduje się na tyłach budynku.

Mieszkanie ma bardzo duże możliwości aranżacyjne. Idealnie nadaje się na wynajem ( czemu sprzyja bliskość bliskość Uniwersytetu Ekonomicznego ) lub do zamieszkania dla nowego właściciela.

W cenie sprzedawane są dwa projekty aranżacji mieszkania, pod wynajem oraz do zamieszkania przez nowego właściciela wraz z niezbędną dokumentacją.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Piotr Smoliński

Piotr Smoliński

Biznes Agent

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Finedge Mateusz Łukaszewski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Finedge Mateusz Łukaszewski z siedzibą przy Wrzeciono 8A/76, 01-951 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@rcs.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu