Wałbrzych

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
530 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość magazynowa w świetnej lokalizacji w Wałbrzychu.

Budynek położony jest przy ulicy Bolesława Chrobrego, która jest częścią głównej arterii miasta. Dodatkowo w pobliżu powstaje łącznik z budowaną właśnie obwodnicą Wałbrzycha oraz stacja kolejowa Wałbrzych-Centrum.

Budynek dzieli się na część administracyjno-handlową połączoną z częścią socjalną o powierzchni ok 500m2 ( ogrzewane piecem gazowym), oraz część magazynową również 500 m2.

Dojazd do budynku drogą asfaltową. Przed budynkiem znajduje się utwardzony plac z miejscami parkingowymi dla klientów oraz plac manewrowy wykorzystywany podczas rozładunku.

Ze względu na lokalizację obiekt świetnie nadaje się na różnego rodzaju działalność min. handlową, magazynową oraz przetwórczą.
Dotychczas w budynku prowadzona była hurtownia materiałów budowlanych.

Przy niewielkich nakładach budynek można podzielić na min. dwie niezależne strefy magazynowe lub produkcyjne.

Oferta atrakcyjna cenowo. Należy zauważyć, że po zakończeniu budowy obwodnicy ta część miasta będzie jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w całym Wałbrzychu co jeszcze podniesie atrakcyjność budynku. Pociągnie to również za sobą wzrost wartości nieruchomości w tej lokalizacji.

Uwaga, towar ujęty na fotografiach nie jest ujęty w cenie nieruchomości. Istnieje możliwość zakupienia towaru w porozumieniu z właścicielem.

Cena podlega negocjacji.

Zapraszam na bezpłatną prezentację.

  • Typ hali: Murowana
Piotr Smoliński

Piotr Smoliński

Biznes Agent

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Finedge Mateusz Łukaszewski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Finedge Mateusz Łukaszewski z siedzibą przy Wrzeciono 8A/76, 01-951 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@rcs.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu