Wrocław

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 550 PLN
Powierzchnia
190 m2
Liczba pokoi
5

Idealny dom na wynajem pracowniczy.

Budynek znajduje się na wrocławskim Brochowie, okolica Alei Róż.

Budynek dwukondygnacyjny ( parter , pierwsze piętro + plus piwnica ). Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z pieca gazowego.

Na parterze dwa duże pokoje, kuchnia oraz łazienka z toaletą, na pierwszym piętrze trzy pokoje oraz łazienka z toaletą. W piwnicy znajdują się pomieszczenia na pralnię, szatnię oraz magazyn sprzętowo-materiałowy. Możliwość parkowania większej liczby samochodów na posesji przed domem.

Możliwość podziału pomieszczeń według oceny najemcy. Właściciel wyraża zgodę na parce remontowe i drobne przebudowy. Koszty prac remontowych właściciel chętnie rozliczy w formie obniżenia czynszu na określoną liczbę miesięcy.

Preferowany najem długoterminowy, cena do negocjacji

Zapraszam do kontaktu

  • Kształt działki: Kwadrat
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolej, Autobus
  • Ciepła woda: Piec gazowy
Piotr Smoliński

Piotr Smoliński

Biznes Agent

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Finedge Mateusz Łukaszewski dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Finedge Mateusz Łukaszewski z siedzibą przy Wrzeciono 8A/76, 01-951 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@rcs.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu